Baza firm wielobranżowych

Dołącz do naszej, ogólnopolskiej bazy firm. Prześlij a my utworzymy specjalna wizytówkę Twojej Firmy. Dołącz do bazy dobrych firm.

 

Nowoczesna przychodnia zdrowia UNIMED
Twoja Firma

Nowoczesna przychodnia zdrowia UNIMED, której priorytetem jest działanie mające na celu poprawę jakości życia osób Pacjentów korzystających z podstawowej i specjalistycznej opieki medycznej.

Multires czyli profesjonalna firma sprzątająca
Twoja Firma

Firma Multires zajmuje się kompleksową obsługą klienta w dziedzinie usług związanych ze sprzątaniem mieszkań, biur, domów oraz firm. Mając na uwadze, to że każdy klient ma inne wymagania, zakres usług jest dostosowywany pod indywidualne zlecenie.

Twoja Firma

Firma "Eltech-poz" od lat działa na polskim rynku elektrotechnicznym. Siedzibą firmy jest Bytkowo, choć kilka lat temu, reagując na zwiększone zapotrzebowanie rynku i zainteresowanie ze strony klienta, firma otworzyła kolejny sklep mieszczący się w Szamotułach.

Wejsspol - Sól drogowa dla każdego
Twoja Firma

Sól jest substancją, której nie może zabraknąć w żadnej kuchni. Ale poza użyciem domowym, sól ma niezliczoną ilość innego rodzaju zastosowań. Sprawia to, że zapotrzebowanie na tę substancję zawsze pozostaje bardzo wysokie. Wśród wielu firm, które zajmują się dystrybucją soli w Polsce, FHU WEJSSPOL jest powszechnie uważaną za jedną z najlepszych.

Meble kuchenne i szafy ABC Macisz
Twoja Firma

Nasza firma to producent mebli na wymiar, Łódź jest tylko jednym z miast gdzie prowadzimy swoją działalność. Produkcję mebli rozpoczęliśmy w 1991 roku i od tego czasu wykonujemy projekty o dowolnej złożoności. Mając wieloletnie doświadczenie i pełną gamę urządzeń, projektujemy i wdrażamy meble, których Państwo potrzebujecie. Z sukcesem zrealizowaliśmy wiele zamówień dla klientów z różnych regionów kraju i zapraszamy również Państwa do skorzystania z naszych usług.