Baza firm wielobranżowych

Dołącz do naszej, ogólnopolskiej bazy firm. Prześlij a my utworzymy specjalna wizytówkę Twojej Firmy. Dołącz do bazy dobrych firm.

 

Lubelskie Centrum Medyczne ARMED
Twoja Firma
Centrum Medyczne ARMED to renomowana instytucja medyczna zlokalizowana na ul. Króla Rogera 5, 20-857 Lublin. Swoją reputację zawdzięcza przede wszystkim wysokiej jakości usługom medycznym, które oferuje mieszkańcom Lublina i okolic.
Nowoczesna przychodnia zdrowia UNIMED
Twoja Firma

Nowoczesna przychodnia zdrowia UNIMED, której priorytetem jest działanie mające na celu poprawę jakości życia osób Pacjentów korzystających z podstawowej i specjalistycznej opieki medycznej.

Multires czyli profesjonalna firma sprzątająca
Twoja Firma

Firma Multires zajmuje się kompleksową obsługą klienta w dziedzinie usług związanych ze sprzątaniem mieszkań, biur, domów oraz firm. Mając na uwadze, to że każdy klient ma inne wymagania, zakres usług jest dostosowywany pod indywidualne zlecenie.

Twoja Firma

Firma "Eltech-poz" od lat działa na polskim rynku elektrotechnicznym. Siedzibą firmy jest Bytkowo, choć kilka lat temu, reagując na zwiększone zapotrzebowanie rynku i zainteresowanie ze strony klienta, firma otworzyła kolejny sklep mieszczący się w Szamotułach.