Baza firm wielobranżowych

Specjalistyczne produkty dla pacjentów od podologa
Twoja Firma

Specjalistyczne produkty dla pacjentów od podologa

Nasza firma to specjaliści w leczeniu schorzeń stóp. Staramy się zapobiegać temu trudnego problemowi, poprzez właściwe zastosowanie wkładek ortopedycznych, przeznaczonych dla poszczególnych osób.

Oferujemy specjalistyczne wkładki 3d zarówno dla osób potrzebujących rehabilitacji, jak i dla zwykłych ludzi, którzy wykorzystują nasze produkty jedynie w celach korekcyjnych. Nasze przedsiębiorstwo stosuje szeroką gamę różnorodnych wkładek ortopedycznych, wykonanych z najlepszych materiałów. Wykorzystanie wkładek pozwala na zapobieganie rozwojowi poważnych schorzeń stóp. Nasze produkty przeznaczone są dla osób mających problemy z płaskostopiem poprzecznym czy podłużnym.

Wkładki 3D

Wkładki 3D, które oferujemy, chronią przed koślawością czy szpotawością stóp. Posiadamy specjalne produkty przeznaczone tylko i wyłącznie dla dzieci, a także gamę produktów, pozwalających na leczenie halluksów. Nasze wkładki ortopedyczne zalecane są także dla osób uprawiających sport, ponieważ dzięki swojemu wykonaniu produkt pozwala na odciążenie każdej części stopy. Co więcej, nasze rozwiązania pozwalają nie tylko na zmniejszenie obciążenia, ale i na pełną amortyzację stopy. Jest to szczególnie przydatne w sportach, gdzie stopy odgrywają większą rolę. Nasza firma posiada nie tylko właściwe produkty, ale i doświadczenie w branży ortopedycznej, dzięki czemu swoje zlecenia realizujemy kompleksowo. Nasze wkładki pozwalają na odciążenie stawów, co sprzyja lepszej pracy nóg, zwłaszcza podczas rehabilitacji. Każde stosowane przez nas rozwiązanie, daje nam wyraźny komfort podczas chodzenia, jak i leczenia schorzeń. Wkładki ortopedyczne pozwalają także na korygowanie wad kręgosłupa, co wpływa na poprawę zdrowia. Nasze wkładki spełnią państwa oczekiwania.


Logo Podolog Lublin

Firma: Ortopodologiczne centrum terapii stóp Joanna Jarmuł

Adres: ul.Matki Teresy z Kalkuty 18a, 20-538 Lublin

Strona www: https://podologialublin.pl

Tagi: podolog w lublinie, klamra korygująca wrastający paznokieć,


Udostępnij
(0 Votes)