Baza firm wielobranżowych

Multires czyli profesjonalna firma sprzątająca
Twoja Firma

Multires czyli profesjonalna firma sprzątająca

Firma Multires zajmuje się kompleksową obsługą klienta w dziedzinie usług związanych ze sprzątaniem mieszkań, biur, domów oraz firm. Mając na uwadze, to że każdy klient ma inne wymagania, zakres usług jest dostosowywany pod indywidualne zlecenie.

Wyszkolona kadra pracownicza gwarantuje najwyższą jakość wykonywanych usług. Firma, w zależności od zlecenia, wysyła na miejsce odpowiednią ilość pracowników, którzy w jak najkrótszym czasie starają się wykonać powierzone im zadania, z zachowaniem wszystkich środków bezpieczeństwa. Przez wiele lat działalności na rynku Multires zyskał dużą ilość zadowolonych zleceniodawców.

Bezpieczeństwo pracowników

Dla zapewnienia bezpieczeństwa swoich pracowników, każdy z nich został zabezpieczony w polisę OC. Konkurencyjne ceny, a przy dłuższej współpracy możliwość uzyskania rabatów, tylko potwierdza, że firma potrafi indywidualnie podejść do każdego zamówienia. Głownie wykonuje sprzątanie Wawer czyli miasto Warszawa oraz Otwock, Konstancin i Józefów. Multires nawiązał stałą współpracę między innymi z Komenda Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Otwocku, Przychodnią Weterynaryjną Żbik i Przedszkolem Małych Odkrywców.

Dla klientów instytucjonalnych pierwsze sprzątanie wykonywane jest gratis. Dodatkowo pracownicy przeszkoleni są w praniu tapicerki samochodowej, meblowej oraz czyszczeniu dywanów i wykładzin. Szeroka oferta usług oraz niskie pozwala być firmie konkurencyjną dla innych na rynku. W celu otrzymania szczegółowej oferty należy się skontaktować mailowo lub telefonicznie z działem obsługi klienta.


Multires logotyp

Firma: Multires

Adres: ul. Mochnackiego 37, 05-480 Karczew

Strona www: https://multires. org.pl

Tagi: sprzątanie Wawer, firma sprzątająca Warszawa Falenica, firma sprzątająca Wawer


Udostępnij
(0 Votes)